Welkom bij het CIO Platform Nederland! - pagina 20

CIO Platform Nederland verbindt en versterkt!

CIO Platform Nederland is sinds 2005 dé vereniging voor de CIO/CDO, hun 'peers' en IT-professionals van grote gebruikers van digitale technologie in Nederland, the digital heart of society. Wil je weten waarom? Bekijk hier een impressievideo over onze vereniging.


Ons laatste nieuws

  1. 18 juni 2026

    Breakthrough Festival 2026: De sprekers zijn bekend

    Ontdek welke tech leaders op het podium staan tijdens het Breakthrough Festival op 17 september 2026. Vier sprekers delen hun persoonlijke en professionele ervaringen met het realiseren van echte doorbraken. Van start-up tot corporate en van strategie tot leiderschap onder druk.
    Break Through Festival speaker announcement

Aankomende events

  1. CEG Data & AI | Ethiek by design | VGZ & Universiteit Utrecht | Arnhem

    15 december 2026 in Arnhem

    In de bijeenkomst van de kennisgroep CEG Data staat centraal: de uitwisseling van kennis en ervaringen door data specialisten, managers en iedereen die data minded is. Verwacht praktijkcase(s), best practices en de nodige onderlinge inspiratie. 

Meer events

Waarom lid worden van het CIO Platform Nederland?

  1. De vereniging is volledig onafhankelijk van leveranciers en externen, dus geen sales en acquisitie.
  2. Snel en simpel toegang tot een breed en veelzijdig netwerk.
  3. Uitwisselen van praktische kennis en ervaring en elkaar inspireren.
  4. Inbreng leveren richting overheden en leveranciers.
  5. Toegang tot ruim 50 events per jaar voor CIO's en de interne medewerkers van lidorganisaties.

Close