Welkom bij het CIO Platform Nederland! - pagina 164

CIO Platform Nederland verbindt en versterkt!

CIO Platform Nederland is sinds 2005 dé vereniging voor de CIO/CDO, hun 'peers' en IT-professionals van grote gebruikers van digitale technologie in Nederland, the digital heart of society. Wil je weten waarom? Bekijk hier een impressievideo over onze vereniging.


Ons laatste nieuws

  1. 7 april 2021

    Adviesrapport Cybersecurityraad adviseert integrale aanpak cyberweerbaarheid met regie op het hoogst

    Demissionair minister van Justitie en Veiligheid heeft gisteren het CSR Adviesrapport ‘Integrale aanpak cyberweerbaarheid’ van de Cyber Security Raad aangeboden aan de Tweede Kamer. Het bevat concrete (strategische) en op korte termijn te nemen maatregelen om onze cyberweerbaarheid zo snel mogelijk op het noodzakelijke niveau te krijgen, inclusief de benodigde investeringen, €833 miljoen, hiervoor. CIO Platform Nederland, in deze raad vertegenwoordigd door Claudia de Andrade – de Wit, is verheugd met de publicatie en beklemtoont het belang van de centrale aanpak.

    2021-04-07 CSR Adviesrapport.jpg

Aankomende events

  1. CxO Online on Demand Deepdive | Working globally has its own challenges

    23 juni 2026 in Virtuele Bijeenkomst

    CxO Connect On Demand Deepdive sessies zijn dé plek waar CxO’s samenkomen om actuele en relevante vraagstukken te bespreken die écht spelen binnen onze community. Elke sessie trapt af met een inspirerende introductie door een van de leden, waarna we samen de diepte ingaan. Er is volop ruimte voor interactie, vragen en levendige discussies. Deze sessies zijn speciaal bedoeld voor CxO’s én hun strategische adviseurs die willen sparren, leren en vooruitdenken.

Meer events

Waarom lid worden van het CIO Platform Nederland?

  1. De vereniging is volledig onafhankelijk van leveranciers en externen, dus geen sales en acquisitie.
  2. Snel en simpel toegang tot een breed en veelzijdig netwerk.
  3. Uitwisselen van praktische kennis en ervaring en elkaar inspireren.
  4. Inbreng leveren richting overheden en leveranciers.
  5. Toegang tot ruim 50 events per jaar voor CIO's en de interne medewerkers van lidorganisaties.

Close