Welkom bij het CIO Platform Nederland! - pagina 138

CIO Platform Nederland verbindt en versterkt!

CIO Platform Nederland is sinds 2005 dé vereniging voor de CIO/CDO, hun 'peers' en IT-professionals van grote gebruikers van digitale technologie in Nederland, the digital heart of society. Wil je weten waarom? Bekijk hier een impressievideo over onze vereniging.


Ons laatste nieuws

  1. 18 mei 2021

    Lancering richtlijn voor succesvolle samenwerking

    In nauwe samenwerking tussen CIO Platform Nederland en NLdigital is de ‘Richtlijn voor succesvolle samenwerking’ gelanceerd. De richtlijn geeft richting naar meer voorspelbaarheid en transparantie in de relatie tussen leveranciers en gebruikers van software. Download de richtlijn, maak er gebruik van en laat ons weten waar de richtlijn wel, of juist nog niet genoeg, werkbaar is in de praktijk.

    2021-05-18 Nieuwsbericht Richtlijn succesvolle samenwerking

Upcoming events

  1. CxO Netwerkdiner | Kijkje in de keuken bij Van Oord | Ronald Renes | Moerdijk

    3 december 2025 in Moerdijk

    Ontdek de kracht van verbinding met collega-CxO’s en CDO’s.
    Samen met een lid organiseren we een exclusief netwerkdiner, waar je niet alleen waardevolle updates en inzichten uitwisselt, maar vooral de kans krijgt om je netwerk te versterken. In een open en ontspannen setting ontstaan nieuwe samenwerkingen, worden ervaringen gedeeld en vind je inspiratie bij vakgenoten die dezelfde uitdagingen en ambities delen.

    Strategische gesprekken, een inspirerende rondleiding, een gezellige borrel en een gezamenlijk diner vormen het ideale decor om duurzame relaties op te bouwen. Zo groeit niet alleen je kennis, maar ook je netwerk en impact.

Meer events

Waarom lid worden van het CIO Platform Nederland?

  1. De vereniging is volledig onafhankelijk van leveranciers en externen, dus geen sales en acquisitie.
  2. Snel en simpel toegang tot een breed en veelzijdig netwerk.
  3. Uitwisselen van praktische kennis en ervaring en elkaar inspireren.
  4. Inbreng leveren richting overheden en leveranciers.
  5. Toegang tot ruim 50 events per jaar voor CIO's en de interne medewerkers van lidorganisaties.

Close