Welkom bij het CIO Platform Nederland! - pagina 217

CIO Platform Nederland verbindt en versterkt!

CIO Platform Nederland is sinds 2005 dé vereniging voor de CIO/CDO, hun 'peers' en IT-professionals van grote gebruikers van digitale technologie in Nederland, the digital heart of society. Wil je weten waarom? Bekijk hier een impressievideo over onze vereniging.


Ons laatste nieuws

  1. 27 november 2019

    Perry van der Weyden (RWS) is CIO of the Year 2019

    Namens alle leden feliciteren we Perry van der Weyden die als winnaar uit de bus kwam voor CIO of the Year 2019. Perry werd geroemd mede door zijn inzet en prestaties bij het transformeren van Rijkswaterstaat en zijn ambities rondom data om de verkeersstroom op snel-en waterwegen in Nederland te verbeteren!

    genomineerden-en-jury-CIODAY2019.jpeg

Aankomende events

  1. CxO Connect Online On Demand | Lunch sessie | SAP - RISE

    7 juli 2026 in Online

    Via de korte online lunch-sessies voor en door CxO’s, bespreken we prangende vraagstukken die worden aangekaart vanuit onze CxO app groep. De sessie heeft plaats in een luwe periode van je agenda, tijdens lunchtijd, en duurt een uur. Een inleiding over de hulpvraag wordt gevolgd door vragen en uitwisselingen van ervaringen. Voor CxO's en hun strategische adviseurs.

Meer events

Waarom lid worden van het CIO Platform Nederland?

  1. De vereniging is volledig onafhankelijk van leveranciers en externen, dus geen sales en acquisitie.
  2. Snel en simpel toegang tot een breed en veelzijdig netwerk.
  3. Uitwisselen van praktische kennis en ervaring en elkaar inspireren.
  4. Inbreng leveren richting overheden en leveranciers.
  5. Toegang tot ruim 50 events per jaar voor CIO's en de interne medewerkers van lidorganisaties.

Close