Welkom bij het CIO Platform Nederland! - pagina 203

CIO Platform Nederland verbindt en versterkt!

CIO Platform Nederland is sinds 2005 dé vereniging voor de CIO/CDO, hun 'peers' en IT-professionals van grote gebruikers van digitale technologie in Nederland, the digital heart of society. Wil je weten waarom? Bekijk hier een impressievideo over onze vereniging.


Ons laatste nieuws

  1. 24 juni 2019

    Schiphol, connecting the Netherlands

    Innovatie zit al ruim 100 jaar in het DNA van Schiphol waar continue gewerkt wordt aan verbetering en vernieuwing. Namens Royal Schiphol Group namen Sjoerd Blüm en Feddo Biekart ons mee in de IT strategie en innovatie van Royal Schiphol Group.

    2019-06-25 Schiphol cartoon.jpg

Aankomende events

  1. CxO Themasessie: Kennisuitwisseling verminderen digitale afhankelijkheid | 6 mei 2026

    6 mei 2026 in Utrecht

    Het doel van deze themasessie is (peer-to-peer) kennis te delen over het integreren van corporate, IT en digital strategies, zowel bezien vanuit de theorie/consultancy als vanuit de praktijk bij onze leden en daarover in gesprek te gaan.

    Besloten bijeenkomst alleen op uitnodiging.

Meer events

Waarom lid worden van het CIO Platform Nederland?

  1. De vereniging is volledig onafhankelijk van leveranciers en externen, dus geen sales en acquisitie.
  2. Snel en simpel toegang tot een breed en veelzijdig netwerk.
  3. Uitwisselen van praktische kennis en ervaring en elkaar inspireren.
  4. Inbreng leveren richting overheden en leveranciers.
  5. Toegang tot ruim 50 events per jaar voor CIO's en de interne medewerkers van lidorganisaties.

Close