Welkom bij het CIO Platform Nederland! - pagina 6

CIO Platform Nederland verbindt en versterkt!

CIO Platform Nederland is sinds 2005 dé vereniging voor de CIO/CDO, hun 'peers' en IT-professionals van grote gebruikers van digitale technologie in Nederland, the digital heart of society. Wil je weten waarom? Bekijk hier een impressievideo over onze vereniging.


Ons laatste nieuws

  1. 25 juni 2026

    AI Sustainability Rating - Wiebren van der Zee ABN AMRO

    Wanneer meerdere modellen de (AI-)taak voor jouw use case kunnen uitvoeren, welke kies je dan? Kies je voor een open-source klein model, de meest soevereine oplossing, of ga je voor de groenste optie? Het gebruik van Grok via op gas gestookte turbines in de VS versus het kiezen van Mistral die draait op het ‘nucleaire’ Franse elektriciteitsnet zal tot zeer verschillende CO₂-uitkomsten leiden!

    2026-06-25 Ledeninhetnieuws AI Sustainability Rating - Wiebren van der Zee ABNAMRO

Aankomende events

  1. CxO Connect Manufacturing | “Buy before you build” naar “build before you buy”? | Philips | Best

    5 oktober 2026 in Best

    In de CxO Connect Manufacturing (Maakindustrie), georganiseerd door en voor CxO's in de Maakindustrie, bespreken we de belangrijkste kwesties die deze leden bezighouden. Elke sessie begint met een inleiding door een van de leden, gevolgd door interactie met volop ruimte voor vragen en discussie.
    Voor CxO's en hun strategische adviseurs uit de maakindustrie.

Meer events

Waarom lid worden van het CIO Platform Nederland?

  1. De vereniging is volledig onafhankelijk van leveranciers en externen, dus geen sales en acquisitie.
  2. Snel en simpel toegang tot een breed en veelzijdig netwerk.
  3. Uitwisselen van praktische kennis en ervaring en elkaar inspireren.
  4. Inbreng leveren richting overheden en leveranciers.
  5. Toegang tot ruim 50 events per jaar voor CIO's en de interne medewerkers van lidorganisaties.

Close