Welkom bij het CIO Platform Nederland! - pagina 72

CIO Platform Nederland verbindt en versterkt!

CIO Platform Nederland is sinds 2005 dé vereniging voor de CIO/CDO, hun 'peers' en IT-professionals van grote gebruikers van digitale technologie in Nederland, the digital heart of society. Wil je weten waarom? Bekijk hier een impressievideo over onze vereniging.


Ons laatste nieuws

  1. 24 mei 2025

    Staatssecretaris Digitalisering en Koninkrijksrelaties Zsolt Szabó, keynote spreker Jaardag 5 juni!

    We vieren 20 jaar van innovatie en inspiratie! We zijn vereerd om onze Jaardag af te sluiten met een keynote van Zsolt Szabó, Staatssecretaris Digitalisering en Koninkrijksrelaties. Een unieke kans om zijn visie te horen over het gebruik van onder andere Cloud, AI en innovatie in de overheid.

    2025-06-05 Zolt Szabo staatssecretaris building on two decades of knowledge sharing

Aankomende events

  1. CxO Connect Medium Enterprise | Kick-off nieuwe CxO groep | Enza Zaden | Enkhuizen

    3 november 2026 in Enkhuizen

    Werk je binnen een middelgrote organisatie? Dan herken je waarschijnlijk dat IT-uitdagingen vaak anders zijn dan bij grote ondernemingen of overheidsinstellingen. In deze nieuwe groep deel je ervaringen, bespreek je actuele vraagstukken en leer je van vakgenoten die opereren in een vergelijkbare context, met dezelfde afwegingen, uitdagingen en mogelijkheden.

Meer events

Waarom lid worden van het CIO Platform Nederland?

  1. De vereniging is volledig onafhankelijk van leveranciers en externen, dus geen sales en acquisitie.
  2. Snel en simpel toegang tot een breed en veelzijdig netwerk.
  3. Uitwisselen van praktische kennis en ervaring en elkaar inspireren.
  4. Inbreng leveren richting overheden en leveranciers.
  5. Toegang tot ruim 50 events per jaar voor CIO's en de interne medewerkers van lidorganisaties.

Close