Welkom bij het CIO Platform Nederland! - pagina 154

CIO Platform Nederland verbindt en versterkt!

CIO Platform Nederland is sinds 2005 dé vereniging voor de CIO/CDO, hun 'peers' en IT-professionals van grote gebruikers van digitale technologie in Nederland, the digital heart of society. Wil je weten waarom? Bekijk hier een impressievideo over onze vereniging.


Ons laatste nieuws

  1. 2 oktober 2020

    Het werd alweer druk op de weg

    'Met z'n allen in de auto op weg naar het oude normaal'. Digitaal consult legden we terzijde en de directeur verwachtte ons weer op haar kamer voor een gesprek. De voordelen van veranderingen, afgedwongen door Corona, leken niet te bestendigen na 'slechts' een half jaar. Dat is niet zo vreemd; gedrag is cultuur en cultuur verander je in jaren, niet in 6 maanden. Zelfs niet ten tijde van Covid-19.(publicatie LinkedIn-blog van Jeroen Cornelissen, CIO Transavia, d.d. 30/09/2020)

    2020-10-02 blogpost druk op de weg leiderschap.jpg

Upcoming events

  1. CEG Architecture & Agility | Wendbare IT in een Wereld Vol Dynamiek | JBT Marel | Boxmeer

    24 maart 2026 in Boxmeer

    De Expert Groep Architecture draait om het delen van kennis en ervaringen tussen architecten op het snijvlak van IT en business. Laat je inspireren door praktijkcases, best practices over stakeholdermanagement, business alignment, agile architectuur, tooling, modelleren en visualiseren. De centrale uitdaging: wendbaarheid. Deel en leer van elkaar!

Meer events

Waarom lid worden van het CIO Platform Nederland?

  1. De vereniging is volledig onafhankelijk van leveranciers en externen, dus geen sales en acquisitie.
  2. Snel en simpel toegang tot een breed en veelzijdig netwerk.
  3. Uitwisselen van praktische kennis en ervaring en elkaar inspireren.
  4. Inbreng leveren richting overheden en leveranciers.
  5. Toegang tot ruim 50 events per jaar voor CIO's en de interne medewerkers van lidorganisaties.

Close