Welkom bij het CIO Platform Nederland! - pagina 192

CIO Platform Nederland verbindt en versterkt!

CIO Platform Nederland is sinds 2005 dé vereniging voor de CIO/CDO, hun 'peers' en IT-professionals van grote gebruikers van digitale technologie in Nederland, the digital heart of society. Wil je weten waarom? Bekijk hier een impressievideo over onze vereniging.


Ons laatste nieuws

  1. 30 juli 2021

    Female IT Leaders Network van start

    Vanuit de achterban van onze vereniging is de behoefte kenbaar gemaakt om als vrouwelijke CIO en vrouwelijke IT-leidinggevende met peers samen te komen om te netwerken en elkaar te versterken. Begin juli is met een kick-ff bijeenkomst een start gemaakt met -mogelijk een reeks- netwerksessies van het Female IT Leaders Network.

    2021-07-28 extern Female IT Leaders Network

Aankomende events

  1. CEG Portfoliomanagement | Lean Project & Portfolio Management | Enza Zaden | Enkhuizen

    3 november 2026 in Enkhuizen

    In deze expertgroep wisselen de deelnemers ervaringen uit over diverse relevante onderwerpen uit hun dagelijkse praktijk van Strategisch Portfoliomanagement.
    Onderwerpen zijn o.a. do's & dont's met betrekking tot benefit management, stakeholder management, rapportage, prioritering en besluitvorming, business betrokkenheid, agile en van project- naar productgerichte aanpak.   

Meer events

Waarom lid worden van het CIO Platform Nederland?

  1. De vereniging is volledig onafhankelijk van leveranciers en externen, dus geen sales en acquisitie.
  2. Snel en simpel toegang tot een breed en veelzijdig netwerk.
  3. Uitwisselen van praktische kennis en ervaring en elkaar inspireren.
  4. Inbreng leveren richting overheden en leveranciers.
  5. Toegang tot ruim 50 events per jaar voor CIO's en de interne medewerkers van lidorganisaties.

Close