Welkom bij het CIO Platform Nederland! - pagina 207

CIO Platform Nederland verbindt en versterkt!

CIO Platform Nederland is sinds 2005 dé vereniging voor de CIO/CDO, hun 'peers' en IT-professionals van grote gebruikers van digitale technologie in Nederland, the digital heart of society. Wil je weten waarom? Bekijk hier een impressievideo over onze vereniging.


Ons laatste nieuws

  1. 7 december 2020

    Lancering cybersecurity wegwijzer - Samenwerken loont!

    De ‘Wegwijzer voor cybersecurity initiatieven’ waar grote organisaties, MKB én ZZP terecht kunnen voor hulp bij het verhogen van hun digitale weerbaarheid is gelanceerd! Na een intensieve samenwerking tussen het Digital Trust Center en leden van het CIO Platform Nederland. 'We juichen toe dat verschillende initiatieven op het gebied van cybersecurity met deze wegwijzer weer een stukje gemakkelijker te vinden zijn. Hopelijk gaat daarmee de veiligheid van Nederlandse bedrijven ook weer een stukje omhoog', aldus Henk van Steeg, CIO Thales Nederland en lid van de CIO Committee Information Security.

    2020-12-03 Wegwijzer nieuwsbericht DTC.png

Aankomende events

  1. CEG Portfoliomanagement | Lean Project & Portfolio Management | Enza Zaden | Enkhuizen

    3 november 2026 in Enkhuizen

    In deze expertgroep wisselen de deelnemers ervaringen uit over diverse relevante onderwerpen uit hun dagelijkse praktijk van Strategisch Portfoliomanagement.
    Onderwerpen zijn o.a. do's & dont's met betrekking tot benefit management, stakeholder management, rapportage, prioritering en besluitvorming, business betrokkenheid, agile en van project- naar productgerichte aanpak.   

Meer events

Waarom lid worden van het CIO Platform Nederland?

  1. De vereniging is volledig onafhankelijk van leveranciers en externen, dus geen sales en acquisitie.
  2. Snel en simpel toegang tot een breed en veelzijdig netwerk.
  3. Uitwisselen van praktische kennis en ervaring en elkaar inspireren.
  4. Inbreng leveren richting overheden en leveranciers.
  5. Toegang tot ruim 50 events per jaar voor CIO's en de interne medewerkers van lidorganisaties.

Close