Welkom bij het CIO Platform Nederland! - pagina 217

CIO Platform Nederland verbindt en versterkt!

CIO Platform Nederland is sinds 2005 dé vereniging voor de CIO/CDO, hun 'peers' en IT-professionals van grote gebruikers van digitale technologie in Nederland, the digital heart of society. Wil je weten waarom? Bekijk hier een impressievideo over onze vereniging.


Ons laatste nieuws

  1. 26 juni 2018

    FD Transformers 2018

    Het Financieele Dagblad en Vlerick Business School publiceerden op 22 juni jl. de tweede editie van FD Transformers. Maar liefst zes van onze leden bevinden zich in de kopgroep van 2018.

    20180626 FD Transformers.jpg

Upcoming events

  1. CxO On Demand Deepdive | Changing the Scenery | CZ

    28 oktober 2025

    Tijdens de CxO On demand Deepdive bijeenkomsten delen CxOs met elkaar ervaringen over prangende vragen tijdens een heerlijk diner. Inleidingen en tafeldiscussies onder leiding van tafelheer of -dame wisselen elkaar in een aangenaam tempo af. Dit keer is het onderwerp Changemanagement standaardisatie. 

Meer events

Waarom lid worden van het CIO Platform Nederland?

  1. De vereniging is volledig onafhankelijk van leveranciers en externen, dus geen sales en acquisitie.
  2. Snel en simpel toegang tot een breed en veelzijdig netwerk.
  3. Uitwisselen van praktische kennis en ervaring en elkaar inspireren.
  4. Inbreng leveren richting overheden en leveranciers.
  5. Toegang tot ruim 50 events per jaar voor CIO's en de interne medewerkers van lidorganisaties.

Close