Welkom bij het CIO Platform Nederland! - pagina 151

CIO Platform Nederland verbindt en versterkt!

CIO Platform Nederland is sinds 2005 dé vereniging voor de CIO/CDO, hun 'peers' en IT-professionals van grote gebruikers van digitale technologie in Nederland, the digital heart of society. Wil je weten waarom? Bekijk hier een impressievideo over onze vereniging.


Ons laatste nieuws

  1. 27 augustus 2020

    CIO Platform Nederland in FD Artikel 'Nationale Cyberwaakhond blaft lang niet voor iedereen'

    Het Financieele Dagblad besteedde gisteren, 26 augustus, wederom aandacht aan de digitale weerbaarheid: de noodzaak om de niet-vitale sector ook te informeren bij kritische veiligheidslekken. Namens CIO Platform Nederland werden leden Marcel Krom (CIO PostNL) en Paul Samwel (CISO ONVZ) en directeur Ronald Verbeek geinterviewd.

    2020-28-08 FD Waakhond

Upcoming events

  1. Save the Date! Jaardag 4 juni 2026 Green Village | Nieuwegein

    4 juni 2026 in Nieuwegein

    Op de Jaardag vieren we ieder jaar onze community, een bijeenkomst voor al onze leden. Met een programma dat de actuele focus van leden én vereniging onderstreept en ondersteunt. Ook dit jaar zorgen we voor interessante sprekers en voldoende gelegenheid voor het opdoen van inspiratie, het uitwisselen van gedachten rondom relevante thema’s en het bijpraten met een borrel en hapje eten bij Green Village in Nieuwegein. Jij komt toch ook?

Meer events

Waarom lid worden van het CIO Platform Nederland?

  1. De vereniging is volledig onafhankelijk van leveranciers en externen, dus geen sales en acquisitie.
  2. Snel en simpel toegang tot een breed en veelzijdig netwerk.
  3. Uitwisselen van praktische kennis en ervaring en elkaar inspireren.
  4. Inbreng leveren richting overheden en leveranciers.
  5. Toegang tot ruim 50 events per jaar voor CIO's en de interne medewerkers van lidorganisaties.

Close