Welkom bij het CIO Platform Nederland! - pagina 25

CIO Platform Nederland verbindt en versterkt!

CIO Platform Nederland is sinds 2005 dé vereniging voor de CIO/CDO, hun 'peers' en IT-professionals van grote gebruikers van digitale technologie in Nederland, the digital heart of society. Wil je weten waarom? Bekijk hier een impressievideo over onze vereniging.


Ons laatste nieuws

  1. 21 augustus 2025

    De vernieuwde CYRA-tool is nu beschikbaar

    Deze tool is onderdeel van de CYRA-methode. Met de CYRA-methode kunnen bedrijven de digitale weerbaarheid van hun bedrijfsprocessen in kaart brengen, verbeteren en aantoonbaar maken. Het Centrum voor Criminaliteitspreventie en Veiligheid (het CCV) beheert de methode en heeft hem nog gebruiksvriendelijker gemaakt.

    2025-08-21 De vernieuwde CYRA-tool is nu beschikbaar

Aankomende events

  1. Jaardag 4 juni 2026 | Driving Digital Transformation. Together we can! | Green Village | Nieuwegein

    4 juni 2026 in Nieuwegein

    Op de Jaardag vieren we ieder jaar onze community, een feestelijke bijeenkomst voor álle leden van onze vereniging: Tech Leaders, CIO's, én leden van alle kennisgroepen (CEGs) zoals CISO's, Architects, Operations Managers, Infrastructure managers, Innovatie managers, Solution Managers, Portfoliomanagers, Data managers, Scrum masters. Met een programma dat de actuele focus van leden én vereniging onderstreept en ondersteunt. Jij bent van harte uitgenodigd!

Meer events

Waarom lid worden van het CIO Platform Nederland?

  1. De vereniging is volledig onafhankelijk van leveranciers en externen, dus geen sales en acquisitie.
  2. Snel en simpel toegang tot een breed en veelzijdig netwerk.
  3. Uitwisselen van praktische kennis en ervaring en elkaar inspireren.
  4. Inbreng leveren richting overheden en leveranciers.
  5. Toegang tot ruim 50 events per jaar voor CIO's en de interne medewerkers van lidorganisaties.

Close