Welkom bij het CIO Platform Nederland! - pagina 198

CIO Platform Nederland verbindt en versterkt!

CIO Platform Nederland is sinds 2005 dé vereniging voor de CIO/CDO, hun 'peers' en IT-professionals van grote gebruikers van digitale technologie in Nederland, the digital heart of society. Wil je weten waarom? Bekijk hier een impressievideo over onze vereniging.


Ons laatste nieuws

  1. 23 september 2019

    5 nieuwe leden: nog meer verbinden en versterken bij het CIO Platform Nederland!

    Het CIO Platform Nederland is er voor en door haar leden. Met de komst van nieuwe leden bieden we een breder pallet aan praktijk voorbeelden, ervaringen en (internationale) ontwikkelingen binnen de community.

    2019-09-30 5 Nieuwe leden.png

Aankomende events

  1. CxO Brainport Valley Innovation Roadtrip

    17 september 2026 in Veldhoven

    Innovatie. Digitalisering. Future Power. Live in Brainport.
    De digitale transformatie versnelt. Innovatie bloeit in ecosystemen. En weinig plekken illustreren dit duidelijker dan de Brainport‑regio, het wereldwijde epicentrum van hightech, AI en geavanceerde maakindustrie.
    Tijdens deze unieke CxO Roadtrip horen we de laatste ontwikkelingen over o.a. quantum, AI, en robotisering van en bij ASML, VDL Group en Technische Universiteit Eindhoven.

Meer events

Waarom lid worden van het CIO Platform Nederland?

  1. De vereniging is volledig onafhankelijk van leveranciers en externen, dus geen sales en acquisitie.
  2. Snel en simpel toegang tot een breed en veelzijdig netwerk.
  3. Uitwisselen van praktische kennis en ervaring en elkaar inspireren.
  4. Inbreng leveren richting overheden en leveranciers.
  5. Toegang tot ruim 50 events per jaar voor CIO's en de interne medewerkers van lidorganisaties.

Close