Schouder aan schouder staan voor goede cybersecurity Royal FloraHolland
Leden in het Nieuws: Dutch IT - Leaders, André van der Linden, FloraHolland: Na 26 jaar Rabobank koos André van der Linden voor een nieuwe uitdaging als CIO bij Royal FloraHolland. Daar leidt hij de digitale transformatie van ’s werelds grootste sierteeltmarktplaats. Met focus op innovatie, cybersecurity en AI bouwt hij aan een toekomstbestendig platform. Zijn aanpak: samenwerken, experimenteren en verantwoordelijkheid nemen.

Royal FloraHolland transformeert haar marktplaats door digitalisering en groei.
De traditionele veilingklok maakt steeds meer plaats voor directe handel, die inmiddels 60% van de transacties beslaat. Hiervoor is het platform Floriday ontwikkeld, dat processen vereenvoudigt en handelsmogelijkheden vergroot.
De organisatie werkt nu volgens het Scaled Agile Framework (SAFe), waarbij IT, business en support als één team opereren. Innovatie speelt een grote rol, met een AI-lab en tools zoals Copilot, gericht op praktische toepassingen tegen eind 2025.
Cybersecurity krijgt prioriteit: MFA is verplicht en het Cyberweerbaarheidscentrum is opgericht, met als doel meer bewustzijn onder kwekers. De ambitie is om Floriday uit te bouwen tot dé digitale marktplaats voor de sierteelt, met een cultuur van samenwerking, verantwoordelijkheid en digitale veiligheid.
Deel dit bericht